شنبه - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

تجلیل مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان از حرکت انقلابی معلم مبتکر دامغانی

به گزارش تلاوت استان سمنان، معین منصوریان کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان از تجلیل مدیرکل محترم تبلیغات استان سمنان از حرکت انقلابی معلم مبتکر دامغانی خبر داد.

منصوریان با اعلام این خبر افزود: در پی حذف تصویر قرآن از کتاب فارسی مقطع اول ابتدایی که انتقادات بسیاری را در سطح جامعه به همراه داشت و برخی آن را ناشی از کج سلیقگی مؤلف و بعضی دیگر آن را مصداق کج فهمی و اجرای خاموش طرح‌هایی همچون سند ۲۰۳۰ می‌دانند؛ یک بانوی معلم مبتکر و بصیر دامغانی با چاپ کردن تصویر قرآن کریم و هدیه دادن آن به دانش آموزانش، تصویر قرآن را به کتاب دانش آموزانش بازگرداند.

لینک فیلم: https://www.instagram.com/p/CFGpd8AhF8x/?igshid=1i8ejyxc5i2nk

انتشار فیلمی از این ابتکار مسئولانه خانم اکرم مطهری نژاد معلم دامغانی، در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی و توضیحات وی در باب این عمل به ظاهر ساده، اما بسیار تأثیرگذار، بازخورد‌های گسترده و مطلوبی را به همراه داشت و به واقع پیامی مهم برای دست اندرکاران تعلیم و تربیت کشور و مؤلفین کتب درسی بود.

حجت الاسلام علی شکری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با همراهی رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان دامغان، پیش از ظهر روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه با حضور در آموزشگاه غیردولتی فرهنگ، ضمن ستودن این عمل متعهدانه به عنوان آموزگاری مسلمان و بصیر، با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی از این بانوی معلم دامغانی تجلیل کردند.

مدیرکل تیبلیغات اسلامی استان سمنان در این آیین با بیان اینکه قرآن جامع‌ترین دستورات و تعالیم الهی برای زندگی سعادتمند بشری و پایه و اساس تعلیم و تربیت اسلامی است، گفت: دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی باید از پایین‌ترین سطوح آموزشی با ماهیت، اهمیت و آموزه‌های قرآن کریم آشنا شوند و هر عمل و اقدامی برخلاف این رویه مخالفت با تعالیم حقه اسلام، مکتب اهل بیت (ع) و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: