سه شنبه - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶

اقدام جهادی قرآنیان در خصوص مقابله با بیماری کرونا

به گزارش تلاوت استان سمنان، معین منصوریان کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان از اقدام جهادی خانه قرآن روستای کلاته ملا و موسسه رحیق تسنیم در خصوص مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

منصوریان با اعلام این خبر افزود: تعدای از اعضای خانه قرآن کلاته ملا برای ریشه کن نمودن این ویروس منحوس اقدام به برپایی یک کارگاه تولید ماسک نموده و به نیت تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، محصولات تولیدی این کارگاه برای استفاده ساکنین روستای کلاته ملا و روستاهای اطراف توزیع گردید.

بادامی مدیر خانه قرآن کلاته ملا اعلام کرد این کارگاه از ساعت ۱۴ الی ۱۹ فعال بوده و با کمک خیرین تمامی محصولات به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار می گیرد. ایشان راه ریشه کن شدن این بلا را علاوه بر توصیه های پزشکی توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار اعلام نمودند.

در ادامه کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان به نقل از مدیر  موسسه رحیق تسنیم از اقدامات خوب و قابل توجه برای مقابله با این ویروس منحوس گفت: اعضای این موسسه با همیاری نسبت به کمک مالی جهت تامین لباس های بیمارستانی اقدام نمودند. ضمنا از ظرفیت افراد برای دوخت ماسک در منازل بهره برداری شده است.

منصوریان نقش موسسات قرآنی و مردم نهاد را در این خصوص بسیار جدی دانست و این گونه فعالیت ها را بازوی توانمندی برای مدیریت بحران های بزرگ برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: