پنجشنبه - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴

گردهمایی مدیران تشکل های قرآنی شهرستان دامغان برگزار شد.

به گزارش تلاوت استان سمنان ، معین منصوریان کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان از برگزاری گردهمایی بهمن ماه مدیران تشکل های قرآنی شهرستان در اداره تبلیغات دامغان خبر داد.

منصوریان با اعلام این خبر افزود: این گردهمایی با دعوت از مدیران محترم تشکل ها در تاریخ ۳۰بهمن سال جاری راس ساعت ۹:۳۰ دقیقه برگزار شد.

این جلسه با تلاوت قرآن کریم آغاز گردید. سپس حجت الاسلام صبوری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهداء و شهید سلیمانی، از حضور به موقع مدیران محترم تشکر و قدردانی نمودند.

صبوری در ادامه مطالبی در خصوص وظیفه فعالان قرآنی و انتظار مقام عظمای ولایت در ابتدای ورود به گام دوم انقلاب به جهت تبیین اسلام ناب و تحقق اهداف و آرمانهای امام راحل و نهایتاً ایجاد تمدن اسلامی فرمودند و این سیر را منتج به یاری امام زمان دانست.

حجت الاسلام صبوری به عنوان یک فعال فرهنگی و قرآنی خاطر نشان کرد: در این عصر جدید که پیشرفت با سرعت بسیار بالا در حال اتفاق است برای نیل به اهداف باید با سرعت بالا و با استفاده از فناوری روز دنیا بدون در نظر گرفتن کسری بودجه و با دخیل کردن خیرین و عموم مردم در هزینه ها در پیشبرد امور با همکاری و هم افزایی همه مجموعه ها گام برداریم.

در ادامه این جلسه، مدیران پس از بیان گزارش عملکرد خود پیشنهادات و راه های برون رفت از مشکلات را بیان داشتند.

جلسه با ذکر صلوات در ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: