چهارشنبه - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی در شاهرود برگزار شد.

به گزارش تلاوت علی یوسفیان کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود، از برگزاری محفل انس با قرآن کریم، با حضورقاری بین المللی در دارالقرآن الکریم شاهرود برگزار شد.
یوسفیان افزود: در این محفل انس با قرآن کریم «علیرضا رضایی» قاری بین‌المللی قرآن کریم از تهران با تلاوت آیات نورانی قرآن حال و هوای معنوی خاصی به این محفل بخشید.
وی اظهار داشت، این محفل انس با قرآن کریم، با هدف ترویج معنویت و فرهنگ قرآن و محافل قرآنی در بین مردم به ویژه جوانان به همت دارالقرآن الکریم شاهرود با اجرای آقای حسین جلالی پیشکسوت قرآن کریم برگزار شد.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه همزمان با برگزاری این محفل انس با قرآن کریم که پنجشنبه شب با تلاوت قاری بین المللی علیرضا رضایی برگزار شد همچنین استاد دکتر سید محسن میر باقری مفسر قرآن کریم هم مطالبی را با موضوع شناخت قرآن کریم برای قاریان و حافظان و فعالان قرآنی شهرستان که حضور داشتند پرداختند و به مهمترین روش های حفظ قرآن و تثبیت آن و آسیبهایی که در این زمینه وجود دارد اشاره کرد و به سوالات قاریان و حافظان حاضر در این محفل پاسخ داد.

وی تصریح کرد: این جلسات محفل انس با قرآن کریم با عنوان «کرسی‌های تلاوت» که هرهفته در دارالقرآن الکریم با حضور قاریان و حافظان ممتاز شهرستان و استان برگزار می‌شود و هر جلسه بعد از نماز مغرب و عشاء یک تا دو ساعت به طول می‌انجامد و در آن یک مفسر قرآن به تفسیر همان آیاتی می‌پردازد که قاری آن‌ها را تلاوت کرده است.

گفتنی است: این محفل انس با قرآن کریم با حضور مهندس احمدی شهردار شاهرود، وحید الدین وحیدنیا عضو شورای اسلامی شهر،علی یوسفیان کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شاهرود و مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت(ع) و قاریان و حافظان قرآن کریم شهرستان در روز پنج شنبه ۱۲دیماه جاری در دارالقرآن الکریم شاهرود واقع در میدان امام خمینی(ره) خیابان ۲۲ بهمن انتهای اولین کوچه سمت راست جنب انجنم خوشنویسان برگزار شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: