شنبه - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

هشتمین جلسه گردهمایی مدیران تشکلهای قرآنی شاهرود برگزار شد

به گزارش تلاوت ، علی یوسفیان کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود از برگزاری هشتمین جلسه گردهمایی تشکلهای قرآنی  در سالن جلسات اداره خبر داد .

یوسفیان در ابتدای جلسه: ضمن عرض خیر مقدم به تعدادی از مدیران تشکل های قرآنی که در این نشست هم اندیشی حضور یافتند ایام ربیع الاول را تبریک گفتند.

وی از مدیران تشکلهای قرآنی که کلاس های آموزش عمومی را از دفتر اتحادیه جهت برگزاری در موسسه و خانه قرآنی تحت نظر خود قبول کرده و در حال اجرای آن می باشند خواست که تعداد، ایام، ساعات و مکان برگزاری کلاس های در حال اجرا را  جهت بازدید و سرکشی از کلاسها به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اعلام نمایند .

یوسفیان تاکید کرد  مدیران تشکل های قرآنی به همراه مربیان قرآنی خود در کارگاه سبک زندگی قرآنی که تاریخ ۷ آذر ماه برگزار می شود حضور حداکثری داشته باشند تا از مطالب مفید استاد دکتر حجت الاسلام سعدی استفاده نمایند.

یوسفیان اظهار داشت: در این جلسه مجددا شیوه نامه و دستورالعمل و آئین نامه های قرآنی سال ۹۸ و دستورالعمل جدید تاسیس خانه های قرآنی در قالب فلش مموری و لوح فشرده به حاضرین در جلسه تحویل گردید و نسبت به اجرای طرح ها و برنامه های آموزشی و تبلیغی و ترویجی بر اساس سرفصل های سازمان دارالقرآن الکریم تاکید گردید.

در پایان این نشست هم اندیسشی هر یک از مدیران تشکل های قرآنی حاضر در این جلسه به تشریح گزارشی از عملکرد فعالیت های قرآنی تشکل خودو کلاس های در حال اجرا پرداختند و به سوالات آنها توسط کارشناس امور قرآنی اداره پاسخ داده شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: