چهارشنبه - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

کارگاه آموزشی یکروزه آشنایی با سبک زندگی قرآنی در شاهرود برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان،علی یوسفیان، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شاهرود در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره از برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه آشنایی با سبک زندگی قرآنی ویژه معلمان،مربیان و فعالان قرآنی این شهرستان خبر داد.

وی افزود: این دوره با حضور حجت الاسلام استاد دکتر محمد جواد سعدی پیشکسوت قرآن کریم ،پژوهشگر علوم قرآنی ومشاورامور خانواده و تحصیلی برگزار می‌شود.
یوسفیان اظهار کرد: این کارگاه آموزشی پنج‌شنبه ۳۰ آبان ماه از ساعت ۸ صبح در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت(ع) امام صادق(ع) شاهرود واقع در خیابان ۱۷ شهریور(حوزه علمیه خواهران) شهرستان برگزار خواهد شد.
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شاهرود هدف از برگزاری این کارگاه یکروزه را ترویج سبک زندگی قرآنی و تدبر در قرآن و مفاهیم قرآنی عنوان کرد

وی تصریح کرد: همه معلمان و فعالان قرآنی با حضور در این دوره می توانند در مراکز آموزشی و فرهنگی تمام توان خود را بکار گیرند تا از طریق گام برداشتن در راستای بسط و گسترش معارف قرآن کریم تلاش کنند تا این نوع سبک زندگی را نهادینه کنند.

این کارشناس قرآنی هدف دیگر از برگزاری این کارگاه آموزشی را ایجاد انس و ارتباط بین قرآن، انسان، زندگی و سلامتی همچنین کاربردی کردن فرهنگ قرآن در مسیر پاسخگویی به نیازهای معرفتی و مهارتی معلمان و فعالان قرآنی بیان کرد و خاطرنشان کرد: سبک زندگی قرآنی را نه تنها درجمع قرآنی ها بلکه در خانواده ها کاربردی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: