جمعه - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳

جلسه هم اندیشی مدیران تشکل‌های قرآنی مهدیشهر برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر، محمد علی جوادیان رابط امور قرآنی ضمن تبیین گام دوم انقلاب اظهار کرد: بیانیه از نظر مقام معظم رهبری به‌اندازه‌ای مهم بوده که ایشان فرموده‌اند: بنده معمولاً در مورد نوشته‌های خود اصرار نمی‌کنم روی آن کار کنند ولی در این مورد اصرار دارم کار شود. بدیهی است منظور معظم له علاوه بر اقناع افکار عمومی در داخل کشور، خنثی‌سازی تبلیغات سوء و جنگ روانی دشمن نیز می‌باشد.

وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین وظایف ما به‌عنوان فعالان قرآنی جامعه مسئولیت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به‌عنوان واقعیت‌ها و حقایق انقلاب به همراه بیان مشکلات است.

رابط امور قرآنی بر ضرورت توجه تشکل‌های قرآنی به صحیفه سجادیه و نهج‌البلاغه در کنار قرآن کریم تأکید و تصریح کرد: رسالت تشکل‌های قرآنی این است که خود را از سرچشمه قرآن، نهج‌البلاغه و صحیفه‌سجادیه، سیراب و در مدیریت معنوی جهان از آن استفاده کنند. مسیحیت برای پیشبرد اهداف خود از این موارد استفاده کرد و با ایجاد برخی از تغییرات و حذف‌ها توانست به دعوت مردم بپردازد.

محمد علی جوادیان به تشریح طرح‌های محول شده از سوی سازمان دارالقرآن‌الکریم پرداخت و گفت: ۳ سهمیه قرآنی آموزش عمومی قرائت قران کریم و حفظ جزء سی به شهرستان مهدیشهر اختصاص یافته است که تشکل‌های قرآنی در صورت دارابودن ظرفیت و امکان لازم می‌توانند طبق دستورالعمل اجرا کنند.

در پایان مدیران تشکل قرآنی به بیان دیدگاه و مشکلات تشکل‌های خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: