جمعه - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳

لزوم حمایت از جلسات قرآن خانگی در سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان ، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی سمنان بر لزوم حمایت از جلسات قرآنی خانگی تأکید کرد و گفت: محافل و جلسات قرآنی محله‌ها و خانه‌ها باید مورد حمایت قرار گیرد.

میثم عطائی فر، با اشاره به اینکه فعالیت قرآنی باید هدفمند باشد اظهار کرد: قبل از انقلاب، تمامی محافل و جلسات قرآنی، مخفیانه برگزار می‌شد، ولی بعد از پیروزی انقلاب، رویکرد مردم نسبت به فعالیت‌های قرآنی افزایش یافت.
وی ادامه داد: رویکرد مردم نسبت به فعالیت‌های قرآنی بسیار خوب بوده و اگر دولت‌مردان نسبت به برنامه‌های قرآنی در کشور اهتمام جدی ورزیده و بودجه این فعالیت‌های معنوی و الهی در جامعه افزایش یابد، اثرات آن را نیز در جامعه شاهد خواهیم بود.
عطائی فر تصریح کرد: موسسات و خانه های قرآن یکی از اصلی‌ترین مکان‌ها برای فعالیت‌های قرآنی در کشور هستند، چراکه حضور و استقبال جوانان در این مکانها بسیار چشمگیر بوده و می‌تواند در امر گسترش و تعمیق فعالیت‌های قرآنی بسیار مؤثر واقع شود.
این کارشناس  قرآنی بر لزوم حمایت از جلسات قرآن خانگی تأکید کرد و افزود: محافل و جلسات قرآنی محله‌ها و خانه‌ها باید مورد حمایت قرار گرفته و از سوی مسئولان مربوطه نظارت شوند.
وی یادآور شد: مدارس نیز به‌عنوان مکانی که وظیفه تعلیم و تربیت کودکان و آینده‌سازان این جامعه را عهده‌دار هستند، باید نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی اهتمام ورزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: