شنبه - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴

ششمین جلسه گردهمایی مدیران تشکلهای قرآنی شاهرود برگزار شد

به گزارش تلاوت استان سمنان، علی یوسفیان کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود از برگزاری ششمین جلسه گردهمایی مدیران تشکلهای قرآنی شهرستان شاهرود در سال جاری سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی سال  خبر داد .

یوسفیان در ابتدای این نشست ضمن عرض خیر مقدم به مدیران تشکل های قرآنی در این  نشست هم اندیشی، ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله احسین(ع) ویاران با وفایش را نیز تسلیت گفتند.

وی از مدیران تشکلهای قرآنی شاهرود خواست تا در اولین فرصت جلسات خانگی و سنتی محله و روستای خود را شناسایی و مشخصات مدیران یا مربیان آنها را طبق فرم مربوطه به اداره شهرستان اعلام نمایند تا جهت ساماندهی و نظارت در بانک اطلاعات قرآنی شهرستان وارد ننموده و به اداره کل تبلیغات اسلامی استان جهت تمهیدات و اقدامات لازم ارائه دهیم.

کارشناس قرآنی شاهرود افزود : خانه های قرآن شهری اعلام شده از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان که زمان اعتبار فعالیتشان در مجوز مربوطه به اتمام رسیده است با در دست داشتن اصل مجوز و ۲ قطعه عکس رنگی جدید پرسنلی جهت تمدید اعتبار به اداره امور قرآنی شهرستان مراجعه و تحویل نمایند تا اقدام لازم در این زمینه صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: مدیران تشکل های قرآنی با مراجعه به سایت تلاوت سازمان دارالقرآن الکریم آئین نامه و طرح های تفصیلی قرآنی سال ۹۸ را مشاهده و بهره برداری نمایند و کسانی که دسترسی ندارند در قالب یک لوح فشرده از امور قرآنی اداره شهرستان دریافت نمایند.

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شاهرود،از مدیران تشکلهای قرآنی شهرستان که نسبت به تهیه گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال گذشته اقدام نمودند تشکر و قدردانی کرد و تاکید کرد با توجه به پایان یافتن شش ماهه اول سال جاری در اسرع وقت گزارش  فعالیت و عملکرد تشکل خود را تهیه و  جهت ارائه آن به واحد امور امور قرآنی شهرستان اقدام نمایند.

سپس در ادامه آقای معصومی نماینده اتحادیه تشکلهای قرآنی استان به دستورالعمل برگزاری دوره های آموزشی و توزیع کلاس های آموزش عمومی بر اساس ظرفیت و توانمندی تشکلها اشاره کرد وگفت: ۳۰ کلاس آموزش عمومی اختصاص یافته به موسسات و خانه های قرآنی شاهرود بر اساس سرفصل های تفصیلی سازمان دارالقرآن الکریم اجرا خواهد شد و از مدیران تشکل های حاضر در جلسه خواست تا پنجم مهرماه آمار ثبت نام کنندگان در کلاس ها را در قالب فرم اکسل جهت ارائه به اداره کل تبلیغات اسلامی استان ارسال نمایند و بعد از برگزاری کلاس های مربوطه گزارش مکتوب و مصور آنرا تهیه و در موعد مقرر تحویل نمایند.

در پایان این نشست هم اندیشی هر یک از مدیران تشکل های قرآنی حاضر در این جلسه به تشریح گزارش شش ماهه اول سال جاری از عملکرد فعالیت های قرآنی تشکل خود پرداختند و به سوالات آنها توسط کارشناس امور قرآنی اداره و نماینده اتحادیه پاسخ داده شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: