سه شنبه - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

بازدید کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شاهرود از مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، علی یوسفیان کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود از کلاس های آموزش تخصصی قرآن کریم موسسات فرهنگی قرآن و عترت(ع) معراج نورالقرآن و جامعه القرآن الکریم و اهل البیت (ع) واحد خواهران شاهرود بازدید نمود و طی گفتگو با مدیران عامل و مربیان این طرحها ، نقطه نظرات ایشان را مورد بررسی قرار داد.

یوسفیان دراین خصوص بیان داشت کلاس های آموزش تخصصی قرآن کریم در سال ۱۳۹۷ در قالب کلاسهای آموزش قرائت سطح ۴ ( علوم و فنون قرائت پایه )، حفظ سور منتخب و حفظ یک جزء قرآن کریم (بجزء جزء سی ام ) به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت(ع) شهرستان شاهرود ابلاغ گردیده است .

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود ضمن اشاره به استقبال خوب قرآن آموزان از کلاس های آموزش تخصصی، بیان کرد در مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع) معراج نورالقرآن و جامعه القرآن الکریم و اهل البیت(ع) واحد خواهران شاهرود، در تمامی فصول سال کلاس های آموزش های عمومی و تخصصی قرآن کریم برگزار می گردد و از این حیث می توان گفت: مؤسسات مذکور از جمله مؤسسات فعال شهرستان به شمار می آیند .

یوسفیان خاطر نشان کرد : در این دیدار مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت(ع) ضمن قدردانی از واگذاری طرح های آموزش قرآن کریم، با ارائه گزارشی از فعالیتهای قرآنی خود، خواستار حمایت بیشتر در قالب طرحها و برنامه های قرآنی شدند .

یوسفیان در پایان تصریح کرد به قبول شدگان در دوره های آموزش تخصصی قرآن کریم، گواهینامه آموزشی توسط اداره امور قرآنی استان اعطاء می گردد .

                           

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: