پنجشنبه - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸

محفل انس با قرآن کریم به همت اداره تبلیغات اسلامی شاهرود برگزار شد

به گزارش تلاوت استان سمنان،علی یوسفیان کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شاهرود از برگزاری محفل انس با قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان در مسجد الهادی شاهرودخبر داد.

یوسفیان افزود:این مراسم معنوی با حضور  جمعی از مسئولین،خانواده معظم شهدا،قاریان و حافظان برتر شهرستان در مسجد الهادی(ع) شهرک البرز شاهرود برگزار شد.

وی اظهار داشت:این برنامه و محفل نورانی انس با قرآن کریم با اجرای حجت الاسلام عمار نبی،امام جماعت مسجد، تلاوت دلنشین قاریان ممتاز شهرستان سید یوسف حسینی و حجت الاسلام مهدی جولانی از قم همراه بود.

یوسفیان، ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآنی، ایجاد انس جوانان و نوجوانان با کلام الهی را از جمله اهداف برگزاری این محفل برشمرد و در ادامه در خصوص برگزاری این محفل معنوی اظهار داشت: برگزاری این محافل برکات و اهداف زیادی دارد که ترویج فرهنگ قرآنی و تدبر در آیات الهی مهم‌ترین آن‌ها است

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شاهرود عنوان کرد: در این مراسم به تعدادی از شرکت کنندگان نوجوان که به سوالات کتبی و شفاهی مسابقه قرآنی که درست پاسخ دادند جوایزی اهدا گردید.

در پایان حجت الاسلام نبی امام جماعت مسجد الهادی از حمایت و همکاری اداره تبلیغات اسلامی شاهرود در برگزاری محفل انس با قرآن کریم و مسابقات قرآنی و فرهنگی در این مسجد و سایر مراکز دینی مذهبی سطح شهرستان قدردانی کرد.

گفتنی است: این محفل انس با قرآن کریم  روز سه شنبه ۷ خرداد ماه جاری به همت اداره تبلیغات اسلامی شاهرود و مشارکت دفتر امام جمعه شهرستان و پایگاه مقاومت و  هیئت امنای مسجد در مسجد الهادی شهرک البرز شاهرود برگزار شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: