پنجشنبه - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸

محفل انس با قرآن کریم همزمان با سالروز آزاد سازی فتح خرمشهر با حضور قاری و حافظ کل قرآن کریم در شهرستان میامی برگزار می شود

محفل انس با قرآن با حضور حافظ کل قرآن و قاری برجسته کشوری  حجت الاسلام دهقان در شهرستان میامی برگزار می گردد

 

به گزارش تلاوت ،  محمد انوری کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میامی همزمان با ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، محفل انس با قرآن بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود.
این مراسم، پنج‌شنبه دوم خرداد ماه سال جاری از ساعت ۲۱، با تلاوت قاریان ممتاز استان و اجرای گروه همخوانی  و خاطره‌گویی از برنامه‌ها و فعالیت‌های قرآنی دفاع مقدس و اهدای جوایز به برندگان مسابقات و تجلیل از موقوفات قرآنی ، در مسجد جامع شهر میامی  واقع در خیابان مزار برگزار خواهد شد.
ستاد برگزاری محفل انس با قرآن کریم شهرستان میامی  از عموم مردم شهید پرور شهرستان میامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دعوت می‌کند تا در این مراسم حضور یابند.

انوری اظهار کرد:این محفل توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میامی با همکاری اداره اوقاف ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،سپاه ناحیه میامی،کانون خادمیاران رضوی،مسجد جامع شهر میامی برگزار خواهد شد و خانه قرآن آوای طلایی نور شهرستان میامی مجری این محفل انس با قران کریم میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: