پنجشنبه - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴

هفتمین جلسه ماهانه گردهمایی مدیران تشکلهای قرآنی شاهرود برگزار شد

علی یوسفیان، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شاهرود با اعلام این خبر گفت: هفتمین جلسه ماهانه گردهمایی مدیران تشکلهای قرآنی شاهرود با رویکرد بررسی عملکرد فعالیتهای قرآنی شش ماهه اول و ارائه برنامه های شش ماهه دوم قرآنی۹۷ با حضور حمید معصومی نماینده اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان سمنان در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد.
وی افزود: این جلسه به صورت ماهانه با حضور مدیران موسسات و خانه های فرهنگی قرآن وعترت شهرستان با رویکرد بررسی و آسیب شناسی برنامه‌های قرآنی در اداره تبلیغات اسلامی شاهرود برگزار می‌شود.
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شاهرود بررسی برنامه‌های قرآنی انجام شده در فصل تابستان سال جاری را از دستورات این جلسه خواند و افزود: در این جلسه فعالیت‌های قرآنی انجام‌ شده آسیب‌شناسی و با تبادل نظر مدیران تشکلهای قرآنی راهکارهای مناسب ارائه شد.
یوسفیان برنامه‌ریزی هدفمند برای اجرای برنامه‌های قرآنی در فصل پائیز و ششماهه دوم سال برای مؤسسات و خانه‌های فرهنگی قرآن و عترت شهرستان را از اهداف برگزاری این جلسه دانست و اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن در نیمه دوم سال ودر پیش رو بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هم اندیشی مدیران تشکلهای قرآنی شاخص‌ترین برنامه‌های قرآنی مورد نیاز و اجرا در این ایام نیز تبیین و مورد بررسی قرار گرفت.
معصومی نماینده اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان سمنان هم در این نشست ضمن ارائه گزارشی از کمیت و کیفیت اجرای طرح ۱۴۵۲(حفظ جزء ۳۰قرآن کریم) در موسسات و خانه های فرهنگی قرآن و عترت استان و شهرستان به واگذاری ۳۳کرسی تلاوت قرآن کریم به تشکلهای قرآنی توانمند شهرستان اشاره کرد و گفت: در نیمه دوم سال جاری در صدد هستیم علاوه بر طرحهای مذکور دوره های آموزش عمومی و تخصصی بیشتری را پس از تامین اعتبار در راستای بسط و گسترش معارف قرآن کریم به تشکلهای قرآنی شهرستان واگذار نماییم.
در پایان کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شاهرود در این نشست هم اندیشی پس از استماع بیانات و نقطه نظرات مدیران تشکلهای قرآنی حاضر در جلسه به سئوالات آنها پاسخ داده و پیشنهادهای ارائه شده را جهت بررسی و کارشناسی بیشتر به جلسه بعد موکول کرد تا نتایج بهتری حاصل شود.
گفتنی است این جلسه روز پنجشنبه مورخ۱۹مهرماه جاری در سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی شاهرود واقع در خیابان ۱۷ شهریور برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: