پنجشنبه - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

اولین جلسه ماهانه مدیران تشکلهای قرآنی مهدیشهر برگزار شد

محمد علی جوادیان رابط قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر ،از برگزاری گردهمایی ماهانه مدیران تشکلهای قرآنی این شهرستان خبر داد .

جوادیان در ابتدای این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان ، میلاد امام حسن (ع) و تقدیر از فعالیت مدیران موسسات وخانه های قرآنو عترت (ع) شهری و روستایی گفت: ماه رمضان ماه نزول و بهار قرآن است، قرآن راه مستقیم و الهی و نسخه نجات دهنده بشریت است و انس با قرآن، معرفت اسلامی را در ذهن ما قوی تر و عمیق تر می کند.
وی افزود: مسئولین خانه‌های قرآنی و موسسات در این ماه سبک زندگی مجتبوی، تعالیم قرآنی و مسائل مرتبط با خانواده را در بین نسل جوانان تبیین کنند.
محمد علی جوادیان در ادامه به اهمیت فضای مجازی اشاره کرد و افزود: با گسترش فضای مجازی در بین نسل امروز کشور، خانه‌های قرآنی باید در این زمینه خودشان را تجهیز کنند و سواد رسانه‌ای را فرا گرفته و در رفع شبهات دینی قدم بردارند.
رابط قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر در ادامه به مواردی از جمله تحویل گزارش کلاس‌ها به امور قرآنی، تصویربرداری از کلاس‌های برگزارشده، مشارکت و اطلاع‌رسانی در طرح‌های سازمان دارالقرآن اشاره کرد.

در پایان مسئولین خانه‌های قرآنی و مدیران مؤسسات، پیشنهادها و انتقادات خودشان را بیان کردند.
گفتنی است، این جلسه روز سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸ برگزار شد.