پنجشنبه - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

آئین جزء خوانی قران کریم در ایام ماه مبارک رمضان در مساجد محوری شهرستان سمنان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان ،میثم عطائی فر کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی سمنان شهرستان سمنان با اعلام این خبر افزود:جزء خوانی و محافل انس با قرآن کریم آثار و برکات معنوی بسیاری در پی خواهد  که بی شک ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی و عمل به آن به تعمیق باورهای دینی کمک و خود میتواند مصونیتی در برابر وسوسه های شیطان باشد .

عطائی فر با اعلام اینکه بسیاری از برنامه های فرهنگی به صورت خودجوش از سوی کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی انجام می پذیرد تصریح کرد : قرآن کریم کتابی آسمانی است که برای تمامی اعصار و قرون نازل گردیده و در آن برای سعادت بشر راهکار و برنامه های مدونی براساس آیات الهی ترسیم شده است و انس با قرآن و توجه به آن می تواند چراغی روشن برای تمامی افراد و آحاد جامعه باشد .

وی یادآور شد در ماه مبارک رمضان محافل انس با قرآن نیز در مساجد شاخص، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، زندان‌ها و سایر مراکز شهرستان برپا خواهد شد.
شایان ذکر است مراسم جزء خوانی قران کریم در مسجد محوری محمد رسول الله شهرک روزیه سمنان هر روز راس ساعت ۱۸:۳۰ با بهره گیری از ظرفیت قاریان و مفسرین کشوری  برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: