چهارشنبه - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

مراسم جزء‌خوانی قرآن‌کریم در ۳ مسجد مهدیشهر برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر حجت الاسلام مصطفی تقوی اظهار داشت: طی هماهنگی انجام شده با هیئت امنای ۳ مسجد محوری، مؤسسات و خانه‌های قرآنی شهری و روستایی، مراسم جزء‌خوانی در ۳ مسجد محوری مهدیشهر برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: مراسم جزء‌خوانی برادران همه روزه رأس ساعت ۱۸ در مسجد صاحب‌الامر و مراسم جزء‌خوانی خواهران همه روزه در دو مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرک شهدا ساعت۱۰ و مسجد امام علی (ع) شهرک انقلاب ساعت ۱۴ برگزار می‌گردد درضمن در دیگر مساجد سطح شهرستان برنامه‌های جزء‌خوانی و تفسیر برگزار می‌شود

وی از خادمان و متولیان قرآنی که در اجرای مراسم جزء خوانی همکاری دارند تقدیر و تشکر کرد و از مجموع روحانیون خواست سبک زندگی مجتبوی را در منابر و سخنرانی‌های خود تبلیغ کنند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر با تاکید بر اینکه رفتار و کردار مسلمانان باید شبیه به ائمه معصومان (ع) باشد، گفت: برای پیروی از سبک زندگی ائمه اطهار (ع) به خصوص امام حسن(ع) نیاز به اطاعت عملی است که باید مورد توجه قرار گیرد و این قبیل مفاهیم باید در بین جوانان نهادینه شود.

حجت الاسلام تقوی تقوای الهی را از راه‌های ترویج معنویات در هر انسان عنوان کرد و اظهارداشت: باید سبک زندگی اهل بیت (ع) در جامعه نهادینه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: