سه شنبه - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

استمرار راه شهدا زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر، حجه‌الاسلام والمسلمین مصطفی تقوی در بازدید از خانه قرآن شهری آل‌یاسین و در جمع بانوان قرآنی به مناسبت بزرگداشت روز شهدا با تاکید بر اینکه دشمنان شهدا باید خوار و ذلیل شوند، تصریح کرد: برای اینکه جامعه اسلامی بتواند زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) باشد باید راه شهدا را ادامه دهد.

وی در ادامه: قدردانی از خانواده‌های شهدا را وظیفه همگان دانست و گفت:‌ باید مجالس شهدا را برپا کرده و سبک زندگی آنها را ترویج کنیم چرا که در این صورت کشور ایران در امنیت خواهد ماند.

تقوی :  با اشاره به اینکه ایران اسلامی امنیت کنونی خود را مدیون شهداست، عنوان کرد: خداوند متعال را شکرگزاریم که در مسیر اسلام و انقلاب گام برداشته پیرو اهل بیت (ع) هستیم چرا که در دنیای امروزی بسیاری از افراد در مسیر حق و حقانیت دور هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه مردم بعد از غدیر خم به پیمان و عهد خود عمل نکردند، مطرح کرد: مردم ایران بعد از انقلاب پای آرمان‌های خود ایستاده و بعد از گذشت به ۴۰ سال همچنان از ایستادگی مقابل دشمن خسته نشده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه دستاوردهای کنونی به برکت قدردانی از نعمت ولایت حاصل شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم مسیر خود را با تبعیت از رهنمودهای ولایت فقیه دنبال کنیم تا بتوانیم زمینه ظهور امام زمان(عج) را رقم بزنیم.

در پایان از فعالین قرآنی تقدیر به‌عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: