شنبه - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

زمان آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن به تعویق افتاد

بنا بر اعلام سازمان دارالقرآن الکریم، به دلیل تداوم بیماری کرونا در کشور و لزوم حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان محترم در آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم، زمان برگزاری مرحله اول پانزدهمین دوره این آزمون تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

 یادآور می‏شود مقرر بود آزمون یادشده، یک روز پس از برگزاری آزمون دکترا در ۲۷ تیرماه  برگزار ‌‎شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا، برگزاری آزمون‏های دکترا و کارشناسی ارشد نیز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به تعویق افتاد.

محمد رمضانی‌فرد، سرپرست اداره کل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم اظهار امیدواری  کرد با فروکش کردن بیماری کرونا، این آزمون در آینده‎ای نزدیک و با بهترین شرایط ممکن برگزار شود.

وی با بیان اینکه زمان جدید برگزاری این مرحله از آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ متعاقباً اعلام خواهد شد و شرکت‌کنندگان محترم برای پیگیری این موضوع  باید به صورت روزانه به پایگاه اطلاع‌رسانی تلاوت سازمان دارالقرآن الکریم به نشانی  www.telavat.ir مراجعه فرمایند؛ خاطرنشان ساخت با توجه به شرایط موجود، اطلاعات ثبت نامی شرکت‌کنندگان در آزمون، همان اطلاعاتی است که تا به امروز در سامانه ثبت شده است و این امر بدان معنا است که تعویق زمان برگزاری آزمون، به هیچ وجه به معنی امکان ویرایش اطلاعات نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: