سه شنبه - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

دوره متمرکز استانی تربیت داور مسابقات قرآن کریم در استان سمنان برگزار شد

با حضور مدرس بین‌المللی قرآن کریم؛
دوره متمرکز استانی تربیت داور مسابقات قرآن کریم در استان سمنان برگزار شد

محمد دلالی رییس اداره امور قرآنی استان سمنان، از برگزاری دوره متمرکز استانی تربیت داور مسابقات قرآن کریم ( رشته تجوید ) در استان سمنان خبر داد .

دلالی افزود در این دوره که به مدت دو روز در محل پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان شاهرود برگزار گردید استاد سید محسن موسوی بلده مدرس بین المللی قرآن کریم و عضو هیئت امنای سازمان دارالقرآن الکریم، به تشریح آخرین آئین نامه داوری مسابقات قرآن کریم در رشته تجوید پرداخت .

وی با اعلام این مطلب که این دوره با استقبال یش از ۳۰ پیشکسوت، معلم،قاری و حافظ قرآن کریم برگزار گردید، یکسان ‌نمودن روشهای داوری ،جلوگیری از اعمال سلیقه‌‌های فردی در داوری مسابقات قرآنی ، تربیت کادر داوری مجرب برای مسابقات قرآنی، ارتقاء سطح علمی تخصصی و فنی داوران مسابقات قرآنی و آشنایی و تعمیم روشهای بدیع و انتقال مهارتهای ویژه به داوران مسابقات قرآنی از اهداف این دوره دانست .

رییس اداره امور قرآنی استان بیان داشت  :شرکت کنندگان در این دوره، به کارورزی بخش داوری تجوید تلاوت های تحقیق و ترتیل پرداختند و با آخرین مباحث روز داوری مسابقات قرآن کریم در رشته تجوید آشنا شدند .

دلالی در پایان ضمن اشاره به این موضوع که آزمون های پایانی دوره مذکور در دو بخش کتبی و عملی برگزار گردید اذعان داشت اوراق آزمون های پایانی جهت بررسی به سازمان دارالقرآن ارسال می شود و قبولشدگان، مدرک معتبر داوری مسابقات قرآن کریم در رشته تجوید دریافت خواهند کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: