سه شنبه - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

اردوی زیارتی، آموزشی مشهد مقدس ویژه تشکل‌های قرآنی استان سمنان برگزار می شود

به گزارش تلاوت ، مهدی رضائی کارشناس قرآنی اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری اردوی زیارتی ، آموزشی ویژه مدیران تشکلهای قرآنی استان خبر داد .

 

رضائی با اشاره به این که ۸۰نفر از مدیران تشکلهای قرآنی به این اردو اعزام می شوند افزود شرکت کنندگان در این اردوی آموزشی مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت ، مسئولین خانه های قرآن و عترت شهری و روستایی و کارشناسان امور قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان سمنان می باشند .

کارشناس امور قرآنی استان با بیان این که این اردوی آموزشی با همکاری اتحادیه موسسات و تشکلهای فرهنگی مردمی قرآن و عترت (ع)  استان برگزار می‌شود، گفت: برای مدیران شرکت کننده در این اردو علاوه بر برنامه زیارت حرم مطهر امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مباحث آموزشی در خصوص سبک زندگی قرآنی نیز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این اردو با هدف تقدیر و تشکر از زحمات مدیران مراکز قرآنی برای یک سال فعالیت مستمر در حوزه آموزشهای قرآنی در سطح شهرستان های هشت گانه استان سمنان برنامه ریزی شده است.

رضائی، گفت: تقویت روحیه و انگیزه فعالیت بهتر و استفاده از تجارب وشیوه های مدیریتی از موسسات موفق و برتر استان از دیگر اهداف این اردو است.

وی با بیان اینکه اردوی آموزشی، زیارتی مدیران تشکلهای قرآنی استان سمنان از ۲۸ تا ۳۱ فروردین ماه ۹۸ در مشهد برگزار خواهد شد، افزود: این اردو برای چهارمین سال متوالی برگزار می‌شود.

در حال حاضر تعداد ۱۱۸ مرکز قرآنی دارای مجوز در استان سمنان فعالیت قرآنی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: